• کتاب نایاب سلسله‌ التواریخ " اثر «سلیمان سیرافی» و «ابوزید‌حسن سیرافی» از ایرانیان اهل بندر‌سیراف خلیج‌فارس می‌باشد که در سال ۲۳۷هجری/۸۵۱میلادی نوشته شده. «محمد محمدی‌لوی‌عباسی» از فرهیختگان عصر حاضر، پس از دست‌یابی به یک نسخه نایاب و نفیس از آن در کتابخانه‌ملّی‌پاریس، اقدام به بازگردان آن به فارسی کرده و با نام «شگفتی‌های جهان باستان» در سال ۱۳۳۵خورشیدی به طبع رسانده است.

  در مقدمه کتاب به قلم مترجم می‌خوانیم:

  «چین و هندوستان مهد فرهنگ و تمدن جهان باستان است. … کتاب حاضر مجموعه مختصر بسیار گرانبهایی‌است مشتمل بر شرح آداب و عادات و اخلاق و قوانین اجتماعی تمام دنیای قدیم، به‌ویژه مردمان هندوستان و جاوه و چین و دیگر ملل مشرق زمین.و شرح خصوصیات نژادی، منافع اقتصادی، فوائد تجارتی … و در میان تالیفات شرقی بی‌همتاست.»

  کتاب نایاب سلسله‌ التواریخ به دلیل پرداختن به شرح شگفتی‌ها و عجایب مشرق زمین، افزون بر جنبه تاریخی، برای اسطوره‌شناسان وشرق‌شناسان یک منبع عالی؛ و همین‌طور به دلیل اطلاعات جغرافیایی و آب و هوایی مشرق‌زمین، برای بررسی جغرافیای تاریخیمشرق‌زمین، بسیار بی‌نظیر است.

  سلسله‌ التواریخ به صورت اختصاصی و برای نخستین بار توسط کافه کتاب از روی نسخه بسیار نفیس و نایاب آن اسکن گرفته شده و برای علاقمندان به صورت الکترونیک طبع گشته است.


  votre commentaire
 • اینستا گلد یک بستر مناسب برای تبادل حساب های اینستاگرام است. هر کاربر علاقه مند به فروش یا خرید صفحه اینستاگرام، میتواند درخواستهای خود را از طریق این سایت برآورده کند.

   

  خریداران می توانند کاملاً با خیال راحت اکانت اینستاگرام را از بین صدها اکانت، انتخاب و سپس خرید پیج فعال اینستاگرام را انجام دهند.

   تمام اکانتهای قابل فروش از قبل توسط مدیران سایت بررسی می شود. علاوه بر این، این سرویس به مشتریان خود ضمانت می دهد که یک معامله کاملا مطمئن انجام دهند. بنابراین ، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که معامله در کمترین زمان ممکن و بدون انتظارات طولانی در این سایت انجام می شود. در عرض چند روز، خریدار یک پیج فعال برای توسعه صفحه تجاری یا شخصی خود در اینترنت دریافت میکند.

  همچنین برای فروشندگان صفحات اینستاگرام در سکوی معاملاتی ما مزایای بسیاری وجود دارد. با توجه به فعالیت و علاقه کاربران به شما ، چند روز پس از قرار دادن آگهی ، می توانید اکانت اینستاگرام خود را بفروشید.

   فروشنده فقط به اطلاعات قابل اعتماد در مورد حساب، تعریف صحیح از پیج اینستاگرام و قیمت مناسب نیاز دارد.

  اکانت اینستاگرام خود را با فالوور بخرید:

  اگر علاقه مند به خرید پیجی در اینستاگرام هستید، پس معیارها و اهداف مشخصی را برای استفاده از این پروفایل در اختیار دارید. این صفحه به احتمال زیاد برای تبلیغ یک مارک، تجارت یا یک سلبریتی در اینستاگرام و در فضای اینترنت به طور همزمان استفاده می شود. برای اینکه خرید صفحه موثر و سودمند باشد، مطمئناً به تعداد زیادی فالوور واقعی و فعال اینستاگرام احتیاج خواهید داشت که این پیج شامل آن می شود. خریداران به منظور صرفه جویی در هزینه های خود، ترجیح می دهند خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی داشته باشند. این بهترین کاری است که یک پیج نوپا میتواند انجام دهد و به سرعت پیشرفت کند.

  سه دلیل برای خرید اکانت اینستاگرام:

  1 - پیج فعال تبلیغاتی با هزاران دنبال کننده آرزوی هر بیزنسی است. با خرید پیج فعال اینستاگرام، فرصتی برای تخمین تعامل و ویژگی های فالوورهای خود خواهید داشت. می توانید تعداد لایک و کامنت و ویو را تفسیر نموده و سایر داده های مهم را از قبل مشاهده کنید. در نتیجه می توانید نتیجه گیری کنید که آیا مخاطبان این حساب به کالاها یا خدمات شما علاقه مند هستند یا خیر.

  2 - صرفه جویی در وقت و هزینه برای تبلیغ صفحه یکی دیگر از دلایل خرید پیج اینستاگرام است. اگر تصمیم دارید که تجارت خود را به سطح بالایی برسانید، میزان فروش را در بین مخاطبان هدف افزایش دهید، میتوانید سریعاً این کار را با خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی انجام دهید. احتمالاً وقت ندارید که صفحه جدیدی را در اینستاگرام بسازید. حداقل چند ماه طول می کشد تا فالوور جمع کنید و شناخته شوید. بهترین راه برای سریع شناخته شدن، خرید پیج اینستاگرام از سایت اینستاگلد است.

  3 - سطح بالایی از توسعه برای تجارت شما اتفاق میافتد. طی چند سال گذشته، اینستاگرام به یکی از مهمترین سیستم عامل های تبلیغاتی و فعالیت های اجتماعی در تجارت اینستاگرامی تبدیل شده است. اگر هنوز به این شبکه اجتماعی تسلط ندارید، یک روش پیشرفت در تجارت را از دست داده اید.

  سخن آخر این که:

  با مطالعه این مقاله شما از فواید خرید پیج اینستاگرام آگاه می شوید. میتوانید بیزنس خود را به سرعت پیشرفت دهید و از رقیبان خود پیشی بگیرید. 

   

  منبع مطلب

   


  votre commentaire
 • ربات اینستاگرام اینبو به دلیل استقبال هم میهنان عزیز تصمیم به ارائه نمایندگی به علاقمندان فعالیت در این زمینه شده و نمایندگی اختصاصی به عزیزان ارائه میدهد و یا به عنوان همکار داخل سایت استقبال میکند.

  با ما پیشرفت کنید! از تمامی امکانات اینستاگرام برای پیشرفت پیج خود استفاده کنید. به خصوص میتوانید از ربات اینستاگرام برای افزایش بازدید و فالوور واقعی استفاده کرده باشید. افزایش فالوور اینستاگرام از تجربه ما استفاده کنید! از ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید، در زمینه هایی همچون بهترین راه های افزایش بازدید و افزایش فالوور اینستاگرام و… در خدمت شما هستیم. بازاریابی در اینستاگرام از ایده های ما بهره بگیرید! توصیه های ما در مورد مارکتینگ یا بازاریابی در اینستاگرام را جدی بگیرید. اگر پیج مناسبی برای بازاریابی در اینستاگرام ندارید و یا اکانت شما بازدید کمی در اینستاگرام به همراه دارد ما در خدمت شما هستیم.

  به صراحت میتوانیم بگوییم که تیم اینبو تنها ترین سایت فعلی میباشد که نمایندگی ربات را به صورت کامل ارائه داده و افراد خرید کننده بعد از اخذ نمایندگی، کدها و یا همان اسکریپت ربات را به صورت مستقیم دریافت میکنند و میتوانند اسکریپت ربات را روی هر سروری که بخواهند پیاده سازی کرده و یا حتی اگر آشنایی با برنامه نویسی داشته باشند میتوانند بر روی ربات تغییرات دلخواه خود را اعمال کنند.

  با افزیش کاربران در اینستاگرام به خصوص کاربران ایرانی باعث شده برخی از افراد کار بلد و یا حتی افرادی که دنبال بازاریابی در این شبکه اجتماعی میباشند را ترغیب کند تا با دریافت نمایندگی ربات، برای خود راهی برای کسب و درآمد در این حوزه پیدا کنند.

  در این بین تیم اینبو را میتوان تنها ترین سایت فعلی کشور نامید که به صورت کاملا مستقل نمایندگی ربات اینستاگرام را برای علاقمندان این حرفه ارائه میدهد و به صورت دائمی پشتیبانی و راه اندازی آنرا بر عهده میگرد. همچنین به دلیل این که تیم اینبو ماهانه آپدیت های جدید را بر روی اسکریپت ربات اینستاگرام اضافه خواهد کرد نمایندگی های عزیز نیز میتوانند از این برو رسانی بر روی ربات های خود استفاده کنند.


  votre commentaire
 • در این مقاله قصد داریم که چند راه افزایش فروش فست فود و رستوران را در بخش لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتیبرای شما بیان کنیم.راههای افزایش فروش رستوران برای رستورانهای مختلف متفاوت میباشد.همچنین در شهرهای مختلف فاکتورهای مختلف را دارا میباشد که ما به بررسی مسایل کلی آنها میپردازیم.

  1_افزایش فروش با جذب مشتری جدید

  2_افزایش وفاداری مشتری نسبت به رستوران شما

  3_تبلیغات در فضای مجازی

  4_سرویس دهی بهتر و با کیفیت تر به مشتریان

  5_افزایش تبلیغات و سفارش تراکت تبلیغاتی با منوی متنوع

  شاید از اهمیتِ نحوه برخورد در اولین ملاقات آگاه باشید.

  یک مشتری ثابت احتمالا راحت‌تر از یک مشتری جدید از خطاها چشم‌پوشی می‌کند.

  اگر تلاش کنید تا مشتریان‌تان در برخورد اول یک تجربه‌ی عالی کسب کنند، آنها را به مشتریانی وفادار تبدیل خواهید کرد.

  گام‌های زیر را دنبال کنید تا ارتباط‌تان را با مشتریان خود حفظ و رابطه‌ای صمیمی با آنها برقرار کنید. از تکنیک های بازاریابی استفاده کنید

  روش‌های سنتیِ زیادی برای بازاریابی وجود دارند که می‌توانید به آنها روی بیاورید، اما تبلیغات می‌تواند هزینه‌ی زیادی روی دست‌تان بگذارد.

  در عین حال، بازاریابی در شبکه های اجتماعی کم‌هزینه است و فقط به صرف زمان نیاز دارد.

  اگر می‌خواهید برای تبلیغات مقداری پول کنار بگذارید، بهتر است به‌جای تبلیغ در روزنامه‌ها، پول‌تان را در شبکه‌های اجتماعی خرج کنید.

  تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  افزایش فروش فست فود و رستوران بسته به نوع لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز بستگی دارد.

  داشتن بهترین کیفیت در این تجهیزات باعث شده که غذایی با کیفیت تری داشته باشید.

  دستگاهها و لیست تجهیزات آشپزخانه های صنعتی نقش بسیار مهمی در پخت انواع پیتزاها دارند.

  مثلا پخت با یک فر پیتزای معمولی و پخت با فر ریلی خیلی تفاوت دارند.

  تعداد تولید پیتزا در یک فر ریلی با یک فر معمولی بسیار تفاوت دارد.

  حتی کیفیت پخت فر پیتزا ریلی بسیار عالی تر از بقیه فر ها میباشند.

  لیست تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

  • تجهیزات پخت و پز
  • تجهیزات نظافتی
  • تجهیزات هود و تهویه
  • وسایل اولیه و انبارداری
  • تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

  تجهیزات پخت و پز

  تجهیزات پخت و پز مهم ترین اصل در یک رستوران و آشپزخانه صنعتی میباشد که باید مورد توجه قرار گیرد.در ادامه به بررسی و معرفی انواع این تجهیزات میپردازیم:

  • انواع فر پیتزا
  • اجاق گاز های صنعتی
  • کباب پز ها
  • دمکن برنج
  • انواع دستگاههای گریل
  • انواع سرخکن
  • فر اغذیه
  • دستگاه کباب ترکی

  هر کدام از این موارد گفته شده در بالا دارای مدلهای مختلفی میباشند که در ادامه به توضیح درباره آنها میپردازیم.

  انواع فر پیتزا

  فر پیتزا وسیله بسیار مهم برای پخت پیتزا در فست فود ها میباشد.این وسیله داراری مدلهای مختلف میباشد.فر پیتزا صندوقی/فر پیتزا ریلی/فر پیتزا آجری /فر پیتزا تنوری/ میباشد.

  فر پیتزا صندوقی

  فر پیتزا صندوقی بهترین وسیله برای پخت پیتزا به صورت ایتالیایی میباشد.این دستگاه مناسب ترین وسیله در تجهیز فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد.بهترین وسیله پخت تنوری میباشد و بصورت ایتالیایی و بسیار عالی میباشد.پخت این دستگاه بصورت کاملا تنوری و عالی مدل ایتالیایی میباشد.

  فر صندوقی دارای مدلهای یک طبقه و دو طبقه میباشد.مدل یک طبقه دارای مدلهای 8 /9/12 بشقاب میباشد.دارای عایق بندی بسیار عالی میباشد.مدلهای سفارشی عایق بندی شده با پشم سنگ میباشد.زیر مجموعه لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد.

  مدل دو طبقه 24 بشقاب ظرفیت دارد.برای پخت پیتزا در مدت کم و در تعداد بالا به کار میرود.این مدل دارای پایه بصورت جداگانه برای نگهداری فر میباشد.

  فر-صندوقی

  فر پیتزا ریلی

  فر پیتزا ریلی بهترین و پر فروشترین وسیله در پخت انواع پیتزا میباشد.دارای مدلهای مختلف دهنه 50 و دهنه 70 میباشد.پخت بیش از 100 پیتزا در یک ساعت را دارا میباشد.کارایی بسیار ساده این دستگاه را به یکی از پرفروشترینها در تجهیزات فست فود تبدیل کرده است.

  • دارای مدلهای یک ردیفه و دو ردیفه میباشد
  • رویه کار از استنلس استیل 430 خشدار میباشد
  • ترمومتر دیجیتالی برای تنطیم دمای متناسب برای پخت پیتزا در سطح عالی
  • موتر گیربکس کره ای مدل  spg
  • دستگیره کنسلی تعبیه شده در کناره بالای دستگاه برای کنسل کردن وبیرون آوردن سریع
  • دارای دمپر هوا برای سیستم حرارت سیال داخل فر
  • در بدنه این فر از فولاد بسیار مقاوم استفاده شده است
  • زیر مجموعه لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد
  • دارای کلید تنظیم دور متناسب با گرما (اینورتر) فر پیتزا ریلی
  • فر پیتزا ریلی دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد

  کارایی فر ریلی

  فر-ریلی-آریا-استیل

  فر-ریلی-آریا-استیل

  فر پیتزا ریلی صدتایی بهترین وسیله برای پخت پیتزا تنوری میباشد.فر پیتزا ریلی  بهترین دستگاه پخت پیتزا به صورت تنوری و یکنواخت میباشد.این دستگاه با قابلیت پخت تقریبیا  100 الی 120  پیتزا در ساعت میباشد.قابلیت تنظیم دمای رویه و قسمت زیرین پیتزا برای پخت سریعتر و بهتر میباشد.

  سرعت  دور ریلها قابل تنظیم با غذای داخل فر میباشد.علاوه بر پیتزا میتوان لازانیا و سیب زمینی پنیری و منوی بسیار بازی را در بر داشته باشد.ز فر پیتزا ریلی بیشتر در فست فودهایی که فضای کمی برای پخت پیتزا میباشند استفاده میشود.لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  در این مدل  تعداد پیتزای بیشتر در زمان کمتر و با کیفیت بهتر تولید میشود.دهنه این فر 50 سانتیمتر میباشد.سیستم دمپر هوای تعبیه شده  باعث پخش هوای گرم بصورت یکنواخت در رویه و زیر پیتزا میشود.

  عایق بندی این دستگاه بسیار عالی میباشد.طوری که از سه لایه پشم سنگ در بالا و بغل کار استفاده شده است.همین امر باعث کاهش اتلاف انرژی و ماندن بیشتر گرما میشود.این دستگاه در رستورانهایی با پخت یالا و فضای کم بسیار استفاده میشود.

  فر پیتزا آجری

  یکی از وسای مهم هر فست فود فر پیتزا آجری میباشد.این وسیله طرح فر های ایتالیایی میباشد.پخت تنوری و ایتالیایی انواع پیتزا را در بر دارد.محصول زیر مجموعه لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میباشد.داراییک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد.

   

  فر-پیتزا-آجری

  فر-پیتزا-آجری

  انواع اجاق گاز صنعتی

  انواع اجاق گازهای صنعتی دارای مدلها ی مختلف اجاق گاز فردار و اجاق گاز خطی و رومیزی تقسیم بندی میشوند.اجاق گازهای فردار دارای مدلهای مختلف از نظر تعداد شعله میباشند.اجاق گاز ها از مدل خانگی که تک شعله و دو شعله میباشد موجود میباشند.لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  اجاق گاز خطی

  انواع-اجاق-خطی

  انواع-اجاق-خطی

  اجاق گاز خطی یکی از تجهیزات پرکاربرد در آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها و فست فودها می باشد.این دستگاه زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میباشد.به ترتیب قرار گرفتن شعله ها به صورت خطی کنار هم اجاق خطی گفته میشود.

  برای قرار گرفتن در آشپزخانه ها و کترینگ ها و پخت برنج و خورشت بسیار مناسب میباشد.پخت بدون افت فشار گاز یکی از مزیت های این اجاق میباشد.دارای رویه های استنلس استیل 430 خشدار میباشند.لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  بسته به انتخاب مشتری دارای پایه های استیل یا پایه های آهنی میباشند.شعله های چدنی گازی 30*30 یا 40*40 میباشند.

  اجاق گاز فردار

  اجاق-فردار

  اجاق-فردار

  یکی از پر استفاده ترین محصولات در تجهیزات آشپزخانه های صنعتی اجاق گاز فردار میباشد.این اجاق با دو قابلیت پخت غذا و انواع پیتزا میباشد.دارای یک فر صندوقی سفارشی کوچک در پایین کار میباشد.معمولا این وسیله برای رستورانها با فضای کم بسیار مفید میباشد.

  • معمولا تشکیل شده از دو الی 4 شعله در بالای کار.
  • دارای یک فر صندوقی کوچک سفارشی در پایین کار
  • عایق بندی بسیار عالی از پشم شیشه و پشم سنگ میباشد
  • رویه اجاق از استنلس استیل 430 خشدار تهیه شده است
  • یک سال گارانتی آریا استیل نوین را دارا میباشند. لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  مدل دیگر اجاق گاز فردار برای رستورانهای بزرگ میباشد.معمولا دارای 5 یا 6 شعله هستند.در زیر کار نیز معمولا فر دمکن برنج 8/10/12 من تعبیه میشود.این نیز مدل اجاق فر دمکن دار نامیده میشود.معمولا برای قرار گیری در خطهای اجاق آشپزخانه های صنعتی ادارات و زندان ها و رستورانهای بزرگ میباشند.

  اجاق گاز خانگی

  اجاق-خانگی

  ساده ترین مدل یک اجاق اجاق گازخانگی میباشد.برای مصارف کوچک و خانگی مورد استفاده قرار میگیرد.معمولا دارای یک یا دو شعله 20*20 مجزا میباشند.دارای پایه برای قرار گیری راحت تر در روی میز و منزل میباشد.نام دیگر این محصول اجاق رومیزی نیز میباشد.

  • رویه استنلس استیل 304 یا 430 با ضخامت 0/8 میباشد
  • شعله های چدنی بسیار عالی و مقاوم
  • ولوم ها از جنس بوکالیت نسوز میباشد
  • پایه های پیچی برای تنظیم ارتفاع میباشد
  • مناسب برای مصارف خانگی و مسافرت میباشد لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی
  • دارای یک سال گارانتی آریا استیل نوین میباشد

  کباب پزها ی صنعتی

  کباب پزها وسیله ای بسیار پر کاربرد در انواع رستورانها و کبابی ها میباشند.این وسیله نیز دارای مدلهای مختلفی میباشد.انواع کباب پز عبارت است از : کباب پز تابشی/کباب پز رستورانی/کباب پز خانگی میباشد.

  در ادامه به توضیح راجب انواع این محصولات میپردازیم.

  کباب پز تابشی

  کباب-پز-تابشی

  کباب-پز-تابشی

  یکی از جدید ترین و پر استفاده ترین این وسایل کباب پز تابشی میباشد..مهمترین مزیت این دستگاه پخت بدون دود به واسطه تابش حرارت از بالا از طریق شعله های سرامیکی بر روی کباب می باشد.این دستگاه زیر مجموعهلیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میباشد.

  عملکرد کباب پز تابشی

  عملکرد کباب پز تابشی بر خلاف کباب پزهای گازی ( سنتی ) تمام چربی ، روغن و اشک های تولید شده از کباب بر اثر حرارت بر روی سینی چربی گیر ریخته می شود.و ضمن جلوگیری از تولید دود به راحتی از طریق شیر تخلیه سینی قابل تخلیه و شستشو می باشد.

  • دارای رویه استنلس استیل 430 خشدار ضخامت 0/8 میباشد
  • دارای دو مدل سالاماندری و معمولی میباشد
  • در مدل سالاماندری دستگاه به وسیله دستگیره به بالا و پایین جابجا میشود
  • برای پخت انواع جوجه کباب و کباب کوبیده و برگ و غیره بسیار عالی میباشد
  • پخت بدون دود و بسیار عالی باعث مغز پخت شدن کباب ها نیز میشود
  • بسیار عالی برای رستورانها با فضای محدود میباشند
  • کباب پز های تابشی زیر مجموعه تجهیزات رستوران و لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشند

  انواع دمکن برنج

  دمکن-برنج

  دمکن-برنج

  بهترین وسیله برای دم کردن برنج در مقدار زیاد میباشد.دم کردن برنج در مقادیر 8/10/12 من میباشد.دارای دو مدل تک خانه و دو خانه میباشد.در مدل دو خانه دمکن برنج طبقاتی نیز موجود میباشد.این مدل برای پخت برنج در مقادیر سنگین استفاده میشود.

  دمکن برنج صنعتی بهترین وسیله برای دم کردن انواع برنج میباشد.از این دمکن در رستورانها و کترینگ ها بسیار استفاده میشود.برای پخت بهتر برنج و یکدست در آمدن برنج از این دمکن استفاده میشود.این دستگاه زیر مجموعه لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد.

  مشخصات دمکن برنج

  • ابعاد دمکن 10 من عبارت است از :100*100 در ارتفاع 110 سانتیمتر میباشد.
  • ابعاد دمکن 12 من عبارت است از :105*105 در ارتفاع 110 سانتیمتر میباشد.
  • ابعاد دمکن 15 من عبارت است از :115*115 در ارتفاع 110 سانتیمتر میباشد.
  • اسکلت دستگاه ساخته شده از پروفیل فولادی 40*40 یا 30*30 به انتخاب مشتری میباشد
  • جنس رویه داخلی از ورق گالوانیزه با کیفیت بضخامت 1 میل میباشد
  • دارای ترموکوپل برای تنظیم حرارت میباشد
  • زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد

  انواع دستگاه گریل

  انواع دستگاه گریل

  انواع دستگاه گریل

  بهترین وسیله برای پخت انواع استیک دستگاه گریل میباشد.از این دستگاه برای پخت انواع برگر ذغالی و دنده کبابی و غیره نیز استفاده میشود.دارای دو مدل گریل ذغالی و گریل تخت میباشد.

  بسیار عالی برای قرار گیری در یک خط فست فود میباشد.دستگاه گریل میکس صنعتی برای مصارف رستورانها و فست فودها استفاده میشود.پخت بدون روغن این دستگاه را پخت گریل ذغالی میگویند.

  این دستگاه از یک صفحه گریل چدنی با جنس چدن نشکن تشکیل شده است.گریل کردن نوعی از پخت گوشت روی توری فلزی را شامل می‌شود که از ارتباط مستقیم ماده غذایی با حرارت جلوگیری و باعث پخت استاندارد و سالم گوشت می‌شود.

  عملکرد دستگاه گریل

  • ابعاد دستگاه گریل میکس 90*60 در ارتفاع 30 میباشد
  • صفحه مغناطیسی فولاد آتش خوار A516  گرید 70
  • چدن طرح APW آمریکایی میباشد
  • ولوم های تعبیه شده بوکالیت نسوز میباشد
  • دستگاه زیر مجموعه لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی آریا استیل نوین میباشد
  • رویه کار ازاستنلس استیل 304 یا 430 تهیه وتولید میشوند
  • شعله های استفاده شده U طرح APW  میباشد

  انواع سرخکن

  انواع سرخکن

  انواع سرخکن

  سرخکن ها بهترین وسیله برای فست فود ها میباشند.سرخ کردن انواع سیب زمینی و هات داگ و مواد سرخکردنی در رستوران کارایی دارند.دارای مدلهای رومیزی و ایستاده میباشند.مدل ایستاده دارای مدلهای مبله/طرح دین/دو سبده و غیره میباشند.

  سرخ کن مبله دو سبده معولا پرفروشترین وسیله در این زمینه میباشد.دارای دو لگن برای سرخ کردن انواع سیب زمینی میباشد.سرخ کن ایستاده دو سبد تک لگن دارای مخزن 16 لیتری می باشد.و با سرعت سرخ کردن و داغ شدن عالی برای تجهیز رستورانها و فست فودها بسیار عالی و مناسب می باشد. این دستگاه زیر مجموعه لیستتجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد.

  مشخصات سرخکن

  • دارای دو سبد مجزا برای سرخ کردن سیب زمینی هات داگ انواع بادمجان سمبوسه گوجه و غیره
  • دارای محفظه تخلیه روغن برای سهولت کار
  • با طراحی جدید دیگر نگران سوختن روغن نباشید و با خیال راحت تا یک ماه خبری از سوختن روغن نیست
  • رویه به کار رفته از استنلس استیل 430 خشدار یا 304 خشدار تهیه شده است
  • توری ها(سبدها)به کار رفته از جنس کروم میباشد

  انواع فر اغذیه

  فر-اغذیه-و-فر-فلافلی

  فر-اغذیه-و-فر-فلافلی

  فر اغذیه یا فر ساندویچی مرکب بهترین وسیله برای اغذیه فروشیها میباشد.مناسب برای انواع فلافلی ها و اغذیه فروشیها و ساندویچیها میباشد.یک دستگاه چند منظوره بسیار عالی میباشد.یک دستگاه با حداق 5 الی 6 کارایی مختلف میباشد.

  کارایی ها یی از قبیل:تابه سرخکن/فر پیتزا/گریل/پخت ساندویچ/پخت فلافل/اجاق گاز/سرخکن سیب زمینی و غیره میباشد.

  کارایی و مشخصات فر اغذیه

  فر اغذیه کوچک نیز یکی از فرهای صنعتی برای ساندویچی ها میباشد.این دستگاه برای فلافلی ها ,اغذیه فروشیها,ساندویچیها با فضای بسیار کم تهیه و تولید میشود.ساندویچیهای محدوده بازار تهران اصلیترین مشتری های این دستگاه میباشند.

  به علت فضای کم و مشتری زیاد این فر خواهان بسیاری را در این منطقه دارا میباشد.سنگ فر ساندویچی,سرخ کن فلافل,تابه و شعله اصلیترین گزینه های تشکیل دهنده این فر اغذیه میباشند.

  • رویه بکار رفته از استنلس استیل 430 خشدار بضخامت 0/8 تهیه و تولید میشود.
  • فر اغذیه فست فود دارای شیشه 10 میل نشکن سکوریت میباشد
  • دارای پایه های پیچی برای تنظیم ارتفاع میباشد
  • به انتخاب مشتری دارای نمای CNC میباشد
  • فر اغذیه زیر مجموعه لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد
  • قابل تغییر آپشن های موجود در فر به انتخاب مشتری میباشد
  • یک سال گارانتی آریا استیل نوین برای تمام دستگاههای تولیدی میباشد

  دستگاه کباب ترکی

  انواع-دستگاه-کباب-ترکی

  انواع-دستگاه-کباب-ترکی

  بهترین وسیله برای پخت انواع کباب ترکی یا دونر کباب دستگاه کباب ترکی میباشد.این دستگاه دارای مدلهای رومیزی و ایستاده میباشد.مدل ایستاده دارای انواع مدل تک سیخ / دوسیخ / سه سیخ/ میباشد.

  دارای سیخ هایی ازجنس استنلس استیل 304 نگیر میباشد.دارای مدلهای گیربکسی و ذغالی میباشد.دستگاه کباب ترکی اتوماتیک نیز مدل دیگر این محصول میباشد.دارای رویه هایی ازجنس استنلس استیل 430 خشدار میباشند.

  مشخصات دستگاه دونر کباب یا کباب ترکی

  • رویه کار از استنلس استیل تشکیل شده است.
  • دارای شعله های تابشی گیربکسی اتوماتیک.
  • خرید دستگاه کباب ترکی از مجموعه آریا استیل با یک سال گارانتی.
  • ده سال خدمات پس از فروش همراه میباشد.
  •  سه سیخ استنلس استیل استیل نگیر برای کیفیت بهتر از سیخ های معمولی.
  • دارای لگنهای تعبیه شده برای قرار دادن مخلفات.خرید دستگاه کباب ترکی
  • انواع دستگاههای کباب ترکی یا دونر کباب زیر مجموعه لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشند.

  این بوود گزیده ای از معرفی انواع تجهیزات آشپزخانه آریا استیل نوین.در ادامه این مقالات به معرفی انواع تجهیزات فست فود و کارایی آنها میپردازیم.نمونه های خارجی لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی را اینجا ببینید.

   

   


  votre commentaire
 • به دنبال پوزیشن های جدید برای نزدیکی هستید ما بیش از 20 پوزیشن که باعث شود دیرتر دچار انزال شوید و دخول عمیق تری داشته باشد و یا باعث یک ارگاسم فوق العاده برای شریکتان شود را به شما معرفی می کنیم.با جستجوی کامل در اینترنت و آموزش های پوزیشن های زناشویی ، بهترین پوزیشن های اسلامی و معمول را انتخاب کرده ایم.

  تمام آن ها ساده هستند و نیازی نیست که تمرین خاصی انجام دهید پس نگران نباشید اگر از پوزیشن رودررو (missionary) خسته شده اید. این پوزیشن ها می توانند با تغییری که نیاز دارید،و آن چیزی که به دنبالش هستید را فراهم کنند.


  پوزیشن های زناشویی

  همان طور که می دانید پوزیشن های جنسی متفاوتی برای رابطه زناشویی زوجین وجود دارد اما پوزیشن ی که بتواند دخول عمیق و سطح تماس بیشتر را بوجود بیاورد زیاد نیستند به همین خاطر سعی کرده ایم نکاتی که باعث ایجاد بهترین حالت دخول می شود را توضیح دهیم

  در یک رابطه زناشویی پوزیشن نزدیکی زیادی وجود دارد برخی پوزیشن های نزدیکی غربی و برخی انواع پوزیشن های اسلامی را در بر می گیرد اما فارغ از نوع پوزیشن عوامل مهم تری نیز در این زمینه دخیل است

  عشق بازی با زن یا همسرتان یکی از آن عوامل است که عموما برای زن در تسریع ارضا شدن و احساس عشق و امنیت بخشیدن به شدت موثر است نکته بعد اینکه رابطه زناشویی با همسرتان را با نمایش یک فیلم پورن حرفه ای اشتباه نگیرید چرا که تمامی تکنیک ها از آه و ناله زن تا انواع پوزیشن های نامتعارف ان از قبل تعریف شده است

  و هدف آن عمدتا افزایش میل و لذت بیننده و ترغیب وی به ادامه تماشا است نکته بعد این است که در طی رابطه زناشویی اجازه دهید زمانی رو هم همسرتان کارها رو انجام دهد و بهترین حالت دخول و یا بهترین پوزیشن ی را که دوست دارد انجام دهد

  دادن دایره اختیارات و میدان عمل به همسرتان ان گونه که او دوست دارد جدا از ایجاد لذت وافر برای شما حس اهمیت و اختیار نیز به او می رساند مساله بعدی در برقراری یک رابطه زناشویی لذت بخش ، پرهیز از انواع پوزیشن جنسی غیر متعارف است که جز زحمت و عدم رضایت کافی چیزی نخواهد داشت ادامه این نوع از پوزیشن ها می تواند به نارضایتی همسرتان نیز بینجامد

  و آخرین نکته هم که مرد ها باید به شدت به آن توجه داشته باشند این است که هنگام نزدیکی با همسرشان ، دیدگاه خود نسبت به همسرشان نه به عنوان یک ابزار جنسی ، بلکه به عنوان یک انسان و همانند خودش باشد با این دیدگاه مرد می بایست به ارگاسم رساندن زن و داشتن احساس لذت و رضایت او را هدف خود قرار دهد

  چرا که رعایت نکته بالا علاوه برا افزایش همدلی بین زوجین ، باعث لذت بیشتر خود مرد نیز خواهد شد


  ۱- در نزدیکی تان به خانم لذت بیشتری بدهید

  آموزش نزدیکی

  بیشتر خانم ها می گویند احتمال ارگاسم آنها وقتی در حالت رو(on top) هستند بیشتر است. چند دلیل مختلف برای این مسئله وجود دارد. یکی اینکه به آنها اجازه میدهد تا بالا پایین حرکت کنند، و با کنترل میزان دخول کلیتوریس را تحریک کنند.

  دیگر اینکه با حس کنترلی که دارند از نظر ذهنی بیشتر تحریک میشوند. و البته، این واقعیت که معمولا این وضعیت متفاوت با شرایط معمول است، باعث می شود هر دو طرف احساس تازه ای داشته باشند.

  بخوانید : آموزش نزدیکی ، دخول – هرآنچه که درباره آن لازم است بدانید


  ۲- دختر گاوچران(cowgirl)

  معمول ترین پوزیشن برای قرار گرفتن زن در حالت رو، دختر گاوچران است. در این پوزیشن، در حالی که صورت زن به طرف مرد قرار دارد، با استفاده از زانوها به عنوان اهرم، زن حرکات را کنترل میکند. شریک هم از دیدن زن لذت میبرد، و زن سرعت و میزان دخول و شدت حرکات را کنترل میکند.

  پوزیشن دختر گاو چران


  ۳- دختر گاوچران آسیایی (The Asian cowgirl)

  به نام گاوچران برعکس هم معروف است (Reverse Cowgirl). در این پوزیشن پشت زن به طرف مرد است. زن میتواند درحالی که هنوز به شریکش لذت میدهد،از تحریک شدن بیش ازحد او جلوگیری کند. زاویه این پوزیشن باعث تحریک راحت تر نقطه جی (G spot) زن میشود و لذت زیادی به همراه دارد.

  مقاله جامع درباره : پرده بکارت و انواع آن


  ۴- سوسک (The Beetle)

  بیشتر از آن که یک پوزیشن باشد، یک روش است. در این روش هم زن در طرف رو قرار میگیرد اما به جای این که برروی زانو ها قرار گیرد، خم میشود تا به شکل سریع زاویه و موقعیت را تغییر دهد تا زمانی که یک نقطه مناسب برای ارگاسم را بیابد.

  حرکات زیاد زن و استفاده از زاویه های متفاوت به شکل سریع میتواند برای شریکش سخت باشد، پس باید قبل از انجام این کار مطمئن شد که مرد هم موقعیت مناسب را پیدا کرده و هردو نفر آماده هستند.


  بهترین روش برای ارگاسم زن

  بهترین روش برای ارگاسم زن

  زن در طرف رو قطعا مورد علاقه خانم هاست اما اگر می خواهید یک ارگاسم عالی به او بدهید، استفاده از روش سگی (Doggy Style) بهترین راه است. ممکن است با شنیدن این نام بعضی از خانم ها، احساس بدی داشته باشند اما با انجام درست آن، تبدیل به احساس کاملا متفاوتی خواهد شد. نکته اصلی در انجام روش سگی، زاویه است که در آن آلت از پشت وارد زن میشود.

  باید به آلت جوری زاویه دهید که در جلوی واژن قرار گیرد. بله در جلو. به این خاطر که نقطه جی در همان حوالی قرار دارد و حساس ترین نقطه می باشد.

  بخوانید : کلیتروس ، نقطه جی G-spot و سایر اجزا آناتومی جنسی بدن زنان برای ارگاسم

  آرام عمل کنید تا زمانی که زاویه مناسب را بیابید بعد با تمرکز پیش بروید. اما محکم ضربه نزنید یا اینکه سعی نکنید خشن باشید، درعوض با تغییر آرام موقعیت باسن، سعی کنید دخول را با شکل های مختلف و تا عمقی که میتوانید انجام دهید.

  به او پیشنهاد دهید اگر دوست دارد کلیتوریسش را با دست تحریک کند. لذتی که این پوزیشن به همراه دارد هر دو نفر را درمدت کمی به ارگاسم می رساند.


  دخول عمیق تر در نزدیکی

  دخول عمیق در نزدیکی

  سایز آلت مهم نیست، روش هایی وجود دارد که با تغییر پوزیشن می توان به عمیق ترین دخول رسید. دخول عمیق ممکن است باعث مشکلاتی شود، پس مطمئن شوید که اگر این اتفاق افتاد شریکتان به شما خبر دهد. دخول عمیق تر به این معناست که ممکن است به گردن رحم ضربه وارد کنید که اصلا مناسب انواع پوزیشن های سکس نیست. پس همه این موارد را برای لذت بیشتر رعایت کنید.


  ۵- لاک پشت (The Turtle)

  این پوزیشن به زن اجازه میدهد که از حرکاتش لذت ببرد. زن زانو میزند، سرش را بر روی تخت میگذارد، به پشتش قوس میدهد و باسنش را به طرف بالا میگیرد. شریک او از پشت وارد میشود و زاویه او در هماهنگی با زاویه زن باعث دخول عمیق میشود. این پوزیشن باعث تحریک زیاد هر دو نفر میشود، و به زن اجازه میدهد اگر دوست داشته باشد کلیتوریسش را هم تحریک کند.

  ۶- سندان (The Anvil)

  یک پوزیشن محبوب دیگر که درواقع نوعی پوزیشن رودررو است، که بیشتر مردم با آن آشنا هستند حتی اگر متوجه آن نباشند. برای انجام آن، در پوزیشن رودررو قرار بگیرید و بعد ساق پا یا زانوهای او را روی شانه خود قرار دهید. به همین سادگی.

  بوی بد واژن و راههای درمان آن

  در زمانی که خود را در موقعیت قرار میدهید، بدن شریک زن در زاویه ای قرار میگیرد که باعث یک دخول عمیق لذت بخش میشد. از آنجایی که صورتتان به طرف هم است میتوانید ببوسید یا با پستان هایش بازی کنید یا به شکل دیگری یکدیگر را تحریک کنید.


  تجربه اولین نزدیکی مقعدی

  تجربه اولین نزدیکی مقعدی

  نزدیکی مقعدی میتواند فوق العاده باشد، اما بعضی ها به دلایل مشخص نسبت به آن بی میل هستند. اگر دوست دارید آن را اجرا کنید در موقعیت درست قرار گیرید.

  درکنار هم دراز کشیدن یک راه ایده آل برای آرام کردن زن و تحریک او تا جایی که هر دو نفر میخواهید، است تا تجربه نزدیکی مقعدی را آسان تر کنید. همان طور که از آن نام آن برمی آید، شما در موقعیت دراز کشیده، همان گونه که برای خوابیدن انجام میدهید، قرار میگیرید به صورتی که هر دو به یک طرف به بغل خوابیده باشید.

  شب زفاف ، اولین رابطه جنسی

  با کلیتوریس، نوک پستان ها و واژن بازی کنید تا او را تحریک و کاملا آرام کنید بعد وارد شوید. به آرامی و با استفاده ازمقدار زیادی چرب کننده تا به ارگاسم مناسب برسید.


  توان خود را افزایش دهید

  چه با این مسئله درگیر هستید که زود ارضا میشوید چه بخواهید لذت را طولانی تر کنید، پوزیشن هایی که توان مرد را بیشتر میکنند به درد میخورد. نکته اصلی در بهبود توان با کاهش تحریک در ارتباط است، اما توقف لذت در آن جایی ندارد. روش سگی یک راه عالی برای این منظور است مخصوصا چون نقطه جی زن را تحریک میکند، اما تنها راه نیست.

  بخوانید : درمان زود انزالی

  پوزیشن درازکشیده هم انتخاب مناسبی است، اگر زن موافق نزدیکی مقعدی نباشد، میتوان برای نزدیکی واژینال از پشت هم استفاده کرد. در رو قرارگرفتن زن مثل پوزیشن دختر گاوچران هم میتواند تحریک شما را کم کند در حالی که او را خوشحال نگه میدارد.


  سخن آخر در مورد نزدیکی و مقاربت

  یادگیری پوزیشن جنسی نزدیکی نه تنها باعث بهتر شدن زندگی جنسی شما میشود، بلکه پیدا کردن پوزیشن های جنسی جدیدتر را هم آسان میکند. فراموش نکنید که نزدیکی در زندگی متاهلی نه تنها یک ستون مهم به شمار می آید بلکه اگر در موارد جنسی نتوانید به آن چیزی که می خواهید برسید و یا شریکتان را برسانید ممکن است به سختی در زندگی خود دچار مشکل شوید.


  votre commentaire