• ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ و قلب تپنده آن که جعبه ابزار نام دارد قسمتی از آموزش فتوشاپ ماژیک آبی ما است .این آموزش به نظر آموزشی مقدماتی می آید اما کاملا اساسی و مهم می باشد.

  در نظر برخی طراحی با فتوشاپ و کار با ابزار ها و لایه های آن دنیای تو در تو و پیچیده ایست. که من در این مقاله قصد دارم یک زمینه ذهنی برایتان فراهم کنم تا با ابزار های فتوشاپ آشنا شوید و راحت تر از قبل طراحی کنید.

  ۱- ابزار Brush

  شاید شما قبلا هم با ابزار Brush کار کرده باشید و تجربه ی کلی از آن ها داشته باشید یا شاید هم اولین بار است که با این اسم آشنا می شوید.در هر صورت نگران یادگیری آن نباشید. چراکه کار با آن بسیار آسان است.

  یکی از بهترین ویژگی‌های فتوشاپ این است که می توانید مانند یک نقاشی با تصاویر خود برخورد کنید.

  ابزار براش به جای قلم‌مو مورد استفاده قرار می‌گیرد و از مزیت های آن در هنگام استفاده ویرایش شکل قلم، اندازه‌ و پر‌رنگی آن به طور بلادرنگ است.

  ۲- ابزار Clone Stamp

  از دیگر ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ Clone Stamp به شما این اجازه را می‌دهد که بخشی از تصویر را پاک و یا نقاشی کنیداین ابزار بیشتر برای کپی کردن یک شیء یا حذف چیزی از تصویر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار بسیار شبیه به ابزار «Healing» عمل می‌کند، منتها به جای ترکیب رنگ و بافت آنها را کپی می کند.

  ابزار Clone Stamp

  ۳- ابزارهای Dodge و Burn

  برای روشن تر کردن یک ناحیه از تصویر از ابزار dodge و برای تیره تر کردن یک ناحیه از تصویر از ابزار burn می توانید استفاده کنید.

  بور کردن در فتوشاپ

  ۴- ابزار Eyedropper

  در این حالت رنگ انتخاب شده در پنجره پیش زمینه (Foreground) ظاهر می شود. با نگه داشتن کلید alt در حالت انتخاب می توانید رنگ را به عنوان پس زمینه (Background) ذخیره کنید.

  eyedropper tool

  ۵- پنل History

  در فتوشاپ اگر کاری انجام داده ایم و حال می خواهیم آن را به حالت اول برگردانیم، کافی است کلید ctrl+z را بزنیم. اگر می خواهیم بیشتر از یک مرحله به عقب برگردیم، باید کلید های ctrl+alt+z را بزنیم.

  ممکن است که تعداد کارهایی که بر روی عکس انجام داده ایم زیاد باشند و بخواهیم خیلی سریع به عقب برگردیم. در اینجا از هیستوری استفاده می کنیم؛و هر عملی که بر روی عکس انجام داده ایم کافیست بر روی آن کلیک کنیم تا به قبل برگردد.

  ۶- لایه‌ها

  لایه ها کلیدی‌ترین بخش و از ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ به‌حساب می‌آیند به‌طوری‌که بدون وجودشان هیچ عمل مهمی را در فتوشاپ نمی‌توان انجام داد. برای لایه ها پنل مخصوصی وجود دارد و بسیاری قابلیت و امکانات در این پنل به‌ظاهر کوچک نهفته است.

   

  برای کار با لایه ها و آموزش تخصصی درباره این ویژگی فتوشاپ می توانید از آموزش رایگان زیر در ماژیک آبی استفاده کنید


  votre commentaire
 • اعتماد به نفس اولین بار با نشان دادن استعدادهای ذاتی بروز میکند به نحوی که کودک و نوجوان با خوش صحبتی، هوش بالا، استعداد در ریاضیات و علوم، استعداد های ورزشی، استعداد در موسیقی، شیطنت های شیرین، و با مهربانی و جلب محبت دیگران تایید و تحسین آنان را برانگیخته و احساس قدرت و محبوبیت می کند که این احساس قدرت و محبوبیت به کودک حس اعتماد کردن به خود، به گفتار خود و رفتار خود می دهد.

  نوعی دیگر از اعتماد به نفس وجود دارد که کودکان و نوجوانان در اثر توانایی در آزار اطرافیان، تخریب، و دزدی اموال در خود احساس می کنند. این کودکان و نوجوان بدلیل توانایی ای که در خود می بینند اما در دیگر کودکان و نوجوانان مشاهده نمیکنند، به قدرت و موقعیتی منحصر بفرد دست پیدا می کنند که به آنان حس اعتماد به نفس (اعتماد به خود) می دهد.

  ۲.تعریف عزت نفس

  واژه عزت نفس از دو کلمه عزت یعنی بزرگی و نفس به معنی خود فرد تشکیل شده و بیانگر میزان رشد شعوری و رفتاری فرد در رفتار و گفتار و افکار خود و در اجتماع پیرامون اوست. عزت نفس حسی است که در طول زمان و پس از بدست آوردن تجربیاتی مفید و بلوغ دهنده بوجود آمده و همواره و در همه جا با فرد همراه و نمایان است.

  به همین دلیل کودکان و نوجوانان و همینطور جوانان (در سنین آغازین دوران جوانی خود) نمیتوانند دارای عزت نفس بوده چرا که ثبات رفتاری در شرایط متفاوت از آنان دیده نشده و انتظار نیز نمی رود. این یعنی که شروع و پیدایش عزت نفس را به شرط آموزش صحیح رفتاری و افکاری باید در سنین نزدیک به سی سالگی و بعد از آن در فرد متوقع بود.

  فرآیند عزت نفس هیچگاه به صرف زیستن و تجربه کردن شروع نشده و بدون الگویی آموزش دهنده و با ثبات قابل ایجاد نیست. بلکه داشتن عزت نفس (بزرگی پایدار وجودی فرد) نیازمند دنباله روی و آموزش از افرادی است که رفتاری بزرگ منشانه و پایدار در تمامی شرایط و موقعیت ها داشته و به قدری بالغ وآگاه به رفتار خود شده اند که قادرند آن را به متقاضیان بلوغ و بزرگ منشی نیز آموزش دهند.

  متاسفانه عزت نفس بر خلاف اعتماد به نفس مبحثی پیچیده و با ظرافت های بسیار است که یادگیری آن را به صرف استفاده از هوش و استعداد غیر ممکن میسازد. به همین دلیل افرادی که بصورتی خود آموخته به پرورش عزت نفس خود مبادرت میکنند دچار افراط و تفریط های بینشی فراوان شده و مرز بین انسان بودن و سوپرمن بودن را تفکیک و تمیز نمی دهند.

  caped-man-700 تفاوت عزت نفس و اعتماد به نفس

  با این وصف، تعریف این افراد از عزت نفس یعنی خود دوست داشتن در حالیکه عزت نفس در واقعیت کلامی خود یعنی به درجه ای از آگاهی و شعور پرورش یافته رسیدن که افراط و تفریط ها با مرزهایی معتدل و پایدار جایگزین شده و فرد بدون نیاز به اغراق و یا خساست در احساس، رفتار و افکار بتواند تصمیم گرفته و با اطرافیان خود به تعاملی صحیح و بدون سوء استفاده از هیچ یک از طرفین بنشیند.

   

  فقدان و افزایش اعتماد به نفس

  •   فقدان و یا کم بودن اعتماد به نفس

  نبود اعتماد به نفس و یا کمبود آن همانطور که پیشتر اشاره شد عاملی محیطی و ژنتیک دارد. هر زمان که محیط خانوادگی، تحصیلی (مدرسه و دانشگاه)، ورزشی، و یا حرفه ای فرد محیطی خصمانه و منتقد باشد فرد در آن محیط به کمبود اعتماد به نفس دچار خواهد شد در حالیکه در محیطی دیگر میتواند اعتماد به نفس بالایی داشته باشد.

  ناتوانی خود فرد در ابراز و استفاده از استعدادها و مهارتهای فردی نیز که عمدتا عاملی ژنتیک داشته و برگرفته از اختلالات رشدی و شخصیتی است از دیگر عوامل فقدان و یا کمبود اعتماد به نفس می باشد. دراین حالت، شاخص و علامت اختلالات شخصیتی و رشدی فرد، ناتوانی و ضعف وی در ایجاد ارتباط با اطرافیان سالم خود در محیط خانواده، مدرسه و دانشگاه، و سرکار و حرفه اوست.

  از دیگر عوامل فقدان و یا کمبود اعتماد به نفس علاوه بر محیطی خصمانه و منتقد و ناتوانی در استفاده از استعدادها، کمبود مهارتهای تخصصی و رفتاری است. افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند ممکن است مهارتهای سطحی و اندکی در تحصیل و حرفه و همینطور رفتار خود با دیگران داشته باشند که باعث شود تفاوتی آشکار ولی منفی و ضعیف بین آنها و همکلاسی ها و همکاران آنان مشاهده شود. این ضعف تخصصی و رفتاری در هنگام ارتباط نمایان شده و معمولا باعث عقب گرد و پسرفت بیشتر آنان در تحصیل، کار و ارتباط حتی با خانواده و همسر می گردد.

  •   اعتماد به نفس کاذب

  اعتماد به نفس کاذب یعنی نشان دادن قدرت و موقعیتی که برگرفته از مهارتها و استعدادهای مفید و واقعی فرد نیست. افرادی که اعتماد به نفسی کاذب دارند معمولا افراد باهوشی هستند که با مغلطه، سفسطه و خود بزرگ نمایی سعی در جلب اعتماد، تایید، و تحسین دیگران دارند. این افراد ناتوانی و بی عرضگی های خود در ارتباط موثر و پایدار با خانواده و همسر، کار و تحصیل را پشت مقصر دانستن دیگران، بد شانسی، و بد رفتاری و حق نشناسی دیگران نسبت به خود قایم می کنند. در عوض بابت موفقیت هایی که دیگران مسبب واقعی آن موفقیت ها هستند به خود اعتبار و ارزش داده و بدین وسیله تأیید و تحسین دیگران را جلب می کنند.

  caped-man-700 تفاوت عزت نفس و اعتماد به نفس

  افرادی که اعتماد به نفس کاذب دارند عمدتا دچار انواع اختلالات شخصیتی، بیش فعالی، اختلالات رفتاری دوران کودکی مثل توره و سلوک می باشند. از خصوصیات بارز این افراد گرایش به کارهای بدون سختی و زحمت و یا با سختی و مرارت کم مانند: مشاغل سیاسی، تدریس غیر تخصصی، و مشاغل بدون عملکرد مستقیم است.

  افراد با اعتماد به نفس کاذب اغلب افرادی بسیار دهن بین، کینه توز، بد دل و زیر-آب-زن بوده و از این طریق راه پیشرفت و تعالی شغلی و مالی خود را پیش می گیرند. خود آموختگی یکی دیگر از نشانه های بارز افراد با اعتماد به نفس کاذب بوده چرا که این افراد از آموزش به شدت گریزان بوده و تنها به هوش و ریزبینی خود در بدست آوردن مهارتها و یا تسخیر فکر و دل دیگران تکیه می کنند.

  افزایش اعتماد به نفس به روشی صحیح و سالم نیازمند شناسایی استعداد های ذاتی و پرورش مهارتهای تخصصی و ارتباطی در فرد از طریق آموزش دیدن و پرورشی منسجم یافتن است. با توانایی در استفاده از استعدادهای ذاتی و مهارتهای تخصصی و ارتباطی بطور خودکار فرد در خود احساس قدرت و تسلط به محیط کرده و تحسین و  تایید دیگران را بر می انگیزد.

  •   درمان کمبود اعتماد به نفس

  برای درمان کمبود اعتماد به نفس می بایست اول از نبود اختلالات شخصیتی و سلوکی اطمینان حاصل کرد که این مهم نیازمند مراجعه به روانشناسان بالینی و متخصصین شخصیت شناسی است. با وجود این اختلالات و درمان نکردن آنها، فرآیند پرورش اعتماد به نفسی سالم و پایدار امکان پذیر نبوده و فرد در چرخه ای معیوبی  از سعی و تلاش و ناکامی پرسه خواهد زد که می تواند منجر به اعتماد به نفس کاذب شود.

  بنابراین با اطمینان از نبود اختلالات شخصیتی و سلوکی، گلوگاه های ناتوانی در شناسایی و ابراز استعدادهای ذاتی می بایست که مورد بررسی و تشخیصی حاذقانه قرار بگیرند. در نهایت پس از شناسایی این گلوگاه ها فرد میتواند با دریافت قدمها و پروتکل کاربردی آن گلوگاه ها اقدام به ایجاد و نگهداری اعتماد به نفسی سالم و پایدار در خود بنماید.

  فقدان و افزایش عزت نفس

  فقدان عزت نفس بدلیل کمی سن و نداشتن تجربه های صحیح و کافی امری کاملا طبیعی است. عزت نفس نیاز به داشتن زندگی ای فعال و عملی، پرورشی کاملا آگاهانه و منسجم، و گذشت زمان در این نوع زندگی و پرورش است. به همین دلایل تا زندگی فرد دارای تحرک و فعالیتی عملی و مثبت و تحت آموزشی صحیح نباشد پرورش عزت نفس وی بطوری عملی و نمایان اتفاق نمی افتد.

  هستند افرادی که تظاهر به داشتن منشی بزرگوارانه و زیبا دارند. اما تفاوت رفتار آنان با اطرافیان نزدیک و با محیط بیرون گواه تظاهر و ریای آنها بوده و نشانگر نداشتن نفس و شخصیت به معنایی واقعی بزرگوار است. ظاهری موجّه داشتن اما خلق و خویی متغیر و بی ثبات هرگز برابر نفسی عزیز و محترم داشتن نیست.

  خودخواهی و خود رأیی نیز وقتی منجر به آزار و بی حرمتی به دیگران و پایمال شدن حق آنان می گردد از مصادیق داشتن عزت نفس نیست. همواره میتوان به خوب بودن و بزرگ بودن تظاهر کردن اما داشتن خصوصیاتی منفی مثل تعصب و غرض، ناپایداری در حُسن خلق، دهن بینی، قهر و لج بازی، و حسادت و عداوت نشانگر ریاکاری و دورویی فرد است.

  افرادی که تظاهر به داشتن عزت نفس میکنند کاذب بودن این خصوصیت خود را با تفاوت رفتار خود با اعضای دور و نزدیک خانواده و محیط بیرون نشان می دهند. همچنین ناپایداری خلق و منش آنان از دیگر علائم کاذب بودن بزرگ منشی و داشتن بینشی بزرگ، در برگیرنده و زیباست.caped-man-700 تفاوت عزت نفس و اعتماد به نفس

  • روش های افزایش عزت نفس

  برای افزایش عزت نفس باید آموزش دید و این آموزش را از افرادی گرفت که صاحب تخصصهای متفاوت، مهارت های متفاوت، و منشی و رفتاری بزرگ و پایدار هستند. این افراد در هدف گذاری صحیح و چگونگی رسیدن به هدف نیز یاران و راهنمایان بسیار مجرب و آموخته ای هستند که موجب تعالی و پیشرفت متقاضی داشتن عزت نفس می گردند. به خاطر داشته باشیم که برای پرورش عزت نفس، زندگی فعال و کنجکاوی و میل به یاد گیری از شاخص های بسیار مهمی هستند که بدون آنها آموزش لازم بر بستری مفید و پربازده قرار نمی گیرد.

  • درمان کمبود عزت نفس

  همچون اعتماد به نفس، پرورش عزت نفس نیز نیازمند داشتن روح و روانی سالم است. اختلالات شخصیتی و روانی اغلب مانعی برای دریافت و درک آموزشهای عزت نفس می باشند. با تشخیص نیاز های پرورش و ساخت عزت اینکه فرد از این اختلالات غالبا ژنتیک و یا اکتسابی بدور است می توان به دیگر پیش نفس او پرداخت.

  شروع زندگی ای بصورت عملی و فیزیکی فعال و پویا و همینطور تدوین هدفی واقعی با کمک متخصصین از دیگر الزامات و پیش نیاز های پرورش عزت نفس می باشند. با انجام و تحقق این پیش نیاز ها حال میتوان گامهای لازم را برای رفع فقدان و یا گلوگاههای رسیدن به عزت نفس برداشت.

  منبع : کلینیک طب روان


  votre commentaire
 • Are you looking for best Telegram group links to join a new group? Then I must say that you are in right place as we have added 1000+ Telegram groups list for our users. Well, it will be too biased to speak about “the best groups”, yet here you are – one can say the list of the most popular Telegram groups link.

  Before directly going towards the best groups on Telegram, I want to share with you some basic stuff which I think many of you may be accustomed to but there are many who are new to it also, so please skip it if you already know about it or if interested please go through it, who know you can gain something from it also.

  There was a time when SMS ruled our messaging service. The users need to recharge their phones with a Message Pack. Now the entire scene has changed and the Messaging or Chats has been replaced by Instant Messaging Service like Whatsapp and Telegram. Because of their advantages, they have dominated the Messaging Service. While in the traditional messaging one can only send messages to a limited receiver now the limited thing has risen too much more. The Group feature in Telegram has made it more popular among its competitors.

  After all, the app’s increasing popularity is also due to its unique features like Telegram Groups and Telegram Super Groups. But here also there is an issue related to choosing the right Telegram Group Links or Telegram Group List. As the number of Telegram Group Links is increasing day by day, and choosing the right group for yourself is really a difficult task. So here our website comes into the picture. As we are associated with it since its inception, so we are connected with such amazing Telegram Groups and channels. So based on our research and self-use we have created the list of best Telegram group links based on their individual categories.

  These Categories will make it easier for the users to choose the right Group links for themselves based on the category they choose. Here they don’t have to spend their precious time searching the internet for the best groups.

  Also, I must tell you that you may find many websites and blogs who have listed the names of some Telegram groups and channels without their relevance as it is mainly done due to their promotion. But it really creates a bad experience for the users as they feel cheated from such Telegram Group chats. Also, they have to lose their precious time in such unwanted groups who provide no value at all.

  Why Choose us before them?

  Telegram Guide has been associated with Telegram messenger since its beginning. This is the end of your Telegram groups search. We the team members of TelegramGuide are actually Telegram Geeks. We know the in and out of all its features, its history, its best groups and channels and many more. Among the Telegram Community, our website is known as the Quora of Telegram.

  We are very much proud to be represented by such a title. I think there are many reasons behind it is our dedication to providing the best, providing value through our contents, giving importance to users or visitors before anybody or anything, Quality over Quantity, always willing to improve.

  If you happened to be reading this then I must say that you will never be disappointed by visiting the website or spending your time here. Lastly, I must say that Welcome to the Quora of Telegram (Telegram Guide).

  You must have come across these Telegram group invite link shared with you by your friends or relatives. Seeing the content in the groups now you must be thinking to join some of the best Telegram Groups. In order to help you in this regard, we have made the list of best Telegram Channels. Based on your choice of interest feel free to join them and enjoy the groups. There and many happening and interesting Telegram links waiting for you to be joined. Just go down and have good look.

  What is the Telegram?

  It’s for those who do not know what is Telegram? I must tell you that Telegram is a could-based instant messaging service. Here You can chat online with family & friends just like Whatsapp. One can say that it is the great alternative of Whatsapp. It is available for Android, IOS, and Telegram for PC as well. Telegram is more easy to use, reliable and is safe and secure than its competitors.

  The Telegram has an amazing feature called Telegram Group. It Has many features which make communicating in classes easy no matter their size or purpose. So let’s know more about these Telegram Groups, types of groups, features of these groups, how to join these groups, create invites in these Telegram groups link, advantages of these groups etc.

  What are the Telegram Groups?

  Like any other Groups, Telegram groups are an amazing tool for building communities. Where the members of the group can communicate with each other. Like, Family groups can share photos, videos, Gifs, documents and communicate with each other. The Companies official groups can discuss their plans, business and other necessary things with their team members and boards to coordinate their work. The best thing you can build any amount of groups which support up to 100,000 members.

  Nowadays the Telegram Channels and groups are the best places to get information and knowledge on particular topics than the Facebook pages, Instagram pages or even the Internet. Because here we get the researched information in an abridged form. So you don’t have to spend your time researching them.

  Types of Groups in Telegram

   

  ·         movie telegram group link 

  ·         Telegram Groups Link crypto 

  ·         cryptocurrency trading telegram group 

  ·         ico telegram groups 

  ·         videos telegram group link 

   


  votre commentaire
 • Gamno – Chahar Angosht
  دانلود آهنگ جدید گامنو به نام چهار انگشت

  دانلود آهنگ جدید گامنو به نام چهار انگشت + متن ترانه


  متن آهنگ گامنو چهار انگشت


  زود تر بگو بای و الا دیگه واویلا

  اینجا به جای های باس بگی سواد کام

  زود تر بگو بای و الا دیگه واویلا

  اون که منو کشته فرق من و تو تو چهار انگشته

  بد باشی یه چی میاد تو صورتت یهو میبینی مشته

  تو که منو کشتی فرق من و تو چهار انگشته

  بد باشی یه چی میاد تو صورتت یهو میبینی مشته

  رفیق بازی اسیرتم توی عشق مریضتم


   دانلود ترانه جدید گامنو به نام چهار انگشت 


  اگه دعواست اجیرتم هر چی بگی تو مسیرتم

  اگه مریضی که طبیبتم نور العینمی حبیبتم

  پاتو برداری زمینتم صبح تا شب توی کمینتم

  دنبال عشق میگردیم از این ور به اون در

  هر کسی راهشو پیدا کرد فرق نداره کدوم در

  مهم اینه شاد باشیم انقدر نکنیم هی گله

  لحظات و بگذرونیم بره ایشالله چهار انگشت وا کنیم گره

  اینجا به جای های باس بگی سواد کام

  زود تر بگو بای و الا دیگه واویلا

  اینجا به جای های باس بگی سواد کام

  زود تر بگو بای و الا دیگه واویلا

  تو که منو کشتی فرق من و تو چهار انگشته

  بد باشی یه چی میاد تو صورتت یهو میبینی مشته

  تو که منو کشتی فرق من و تو چهار انگشته

  بد باشی یه چی میاد تو صورتت یهو میبینی مشته

  … کی گفت شصت …

  تو نده هی کش واسه خودش یه انگشته

  ما اینجا دور همدیگه همه جوره افکاری جمعیم

  شاید خیلی چیزا رو ندونیم ولی صلح و خوب میفهمیم

  اینجا به جای های باس بگی سواد کام

  زود تر بگو بای و الا دیگه واویلا

  اینجا به جای های باس بگی سواد کام

  زود تر بگو بای و الا دیگه واویلا

  اون که منو کشته فرق من و تو چهار انگشته

  بد باشی یه چی میاد تو صورتت یهو میبینی مشته

  اون که منو کشته فرق من و تو چهار انگشته

   

  بد باشی یه چی میاد تو صورتت یهو میبینی مشتهv


  votre commentaire
 • در دنیای امروز با توجه به افزایش روز افزون محصولات، تبعاً نیاز به عناصر گرافیکی مثل کاتالوگ و … افزایش یافته است. قیمت طراحی کاتالوگ، کاملا بستگی به مجموعه ای دارد که انتخاب کرده اید. از آژانس های تبلیغاتی گرفته تا دفاتر فنی اغلب آنها این خدمات را به شما ارائه می دهند. قیمت طراحی کاتالوگ به صورت طراحی هر صفحه محاسبه می شود. طیف تعرفه آنها نیز بسیار گسترده است.

  این عدد از طراحی هر صفحه 15 هزار توملن شروع می شود و تا مبالغی در حدود 1.000.000 تومان هم افزایش می یابد ! اما آیا در صورتی که 1.000.000 تومان برای طراحی یک صفحه A4 پرداخت کنیم، کاتالوگی در کلاس جهانی با رعایت استاندارد ها دریافت خواهیم کرد؟ اگر هم این طور باشد، آیا برای طراحی 8 صفحه A4 باید مبلغ 8.000.000 تومان پرداخت نماییم؟ قطعا خیر. پیشنهاد می کنیم قبل از شروع طراحی کاتالوگ خود، مقاله صفر تا صد یک کاتالوگ استاندارد را مطالعه کنید. در ادامه به بررسی قیمت طراحی کاتالوگ و حواشی آن می پردازیم.


  کلاهبرداری به صورت توافقی !

  بله کلاهبرداری گاها به صورت توافق با مالباخته صورت میگیرد! خودتان با یک حساب سر انگشتی متوجه می شوید که طراحی یک صفحه A4 برای یک مجموعه زبده با تیم ایده پردازی حرفه ای چقدر زمان می برد. بعضی از مجموعه ها با بالا بردن نرخ ها به صورت پوسته ای و با این تحلیل که هنر قیمت ندارد ! رسما اقدام به کلاه برداری می کنند. درست شبیه به رستورانی که برای طبخ یک استیک، 200 هزار تومان هزینه دریافت کرده است و وقتی بشقاب را مشاهده می فرمایید، با مجموعا 80 گرم گوشت به همراه 3 عدد زیتون شگفت زده می شوید !

  البته این اصل که هیچ ارزانی بی حکمت نیست، دست آویز مناسبی برای این مجموعه ها و توجیه مناسبی برای برخی از هزینه ها خواهد بود.

  استودیو آرت سنتر


  votre commentaire